Çfarë ka ndodhur? Enca shfaqet e fashuar dhe me paterica

Enca ka treguar se ka pësuar një aksident, ndaj dhe nuk ishte aktive në rrjetet social. Ajo së fundmi shfaqet me paterica dhe ka treguar se i ka ndodhur një aksident dhe ka thyer këmbën, më pas i është nënshtruar edhe një operacioni.

Bukuroshja shkruan se se jeta na sjell të papritura, por duhet t’i përballojmë si kampionë.

“Jeta na sjell te papritura dhe sfida qe as nuk i kishim cuar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perballojme si Kampiona 1 thyerje kembe dhe 1 operacion me vone, ja ku jam si KingEnca, Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocional e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem” shkruan Enca.