Kryefaqe

Lajmet e Fundit
Kryesore

Sot Kurban Bajrami, besimtarët falin namazin në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’

Kurban Bajrami është festa e dytë e këtij viti në kalendarinë islam dhe pas faljes së mëngjesit, rit...

Bota

Propaganda ruse dhe serbe rrezikon Malin e Zi

Analistët në Mal të Zi thonë se Serbia dhe Rusia po zhvillojnë një propagandë të fuqishme, duke ndër...

Bota

Tentuan të sulmonin me thika tifozët shqiptarë, policia gjermane arreston 50 ita...

Shërbimi parandalues ​​i forcave të policisë gjermane ndaloi 50 tifozë italianë në Dortmund pak orë ...

Bota

Vapa ekstreme pushton këtë vend, deri më tani 125 persona kanë ndërruar jetë

Temperaturat e larta që kanë prekur Meksikën kanë rezultuar në vdekjen e 125 personave në mbarë vend...

Kryesore

Moti sot, 16 Qershor 2024

Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin por nuk do të mungojnë vranësirat kalimtare të...

Kryesore

Horoskopi ditor, 16 Qershor 2024

Dashuria në plan të parë. Kjo është periudha ideale për të shprehur pasionin e pa-rezervë për të das...

Kryesore

Aktivistja italiane Ilaria Salis lirohet pas 15 muajsh burg

Ajo u zgjodh eurodeputete ne zgjedhjet për Parlamenti Europian, rasti i arrestimit të saj shkaktoi p...

Kryesore

Emri/ Në pranga prej ushqimit: Stafi i PD e denoncoi për krim elektoral, rezulto...

Gjykata e Tiranës mbylli hetimet mbi një konflikt të dyshuar si krim zgjedhor, por që rezultoi se is...

Kryesore

Itali-Shqipëri, mbyllet në disavantazh pjesën e parë

Pjesa e parë e ndeshjes Itali-Shqipëri përfundoi në disavantazh të kuqezinjve

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit. Duke vazhduar përdorimin e kësaj faqeje, ju pranoni përdorimin e cookies. Ju lutemi rishikoni Politikën tonë të Privatësisë për më shumë informacion se si i trajtojmë të dhënat tuaja.