Zbulohet gjinia e bebushit që po presin Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj!

Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë dhe moderatorja e njohur shqiptare e ka dhënë lajmin e bukur përmes një urimi për ditëlindjen e partnerit të saj të zemrës, Eduart Grishaj, pak javë më parë.

Gjatë episodit të fundit të “Dua të të bëj të lumtur”, stafi i ka bërë Arbanës një dhuratë.

Surpriza ishte disa rroba blu për bebusha.

Pra cifti mjaft simpatik presin një djalë!

APEL.MEDIA