Ylli Limani flet për projektin e tij muzikor më të fundit

Këngëtari Ylli Limani paralajmëroi projektin e tij muzikor.

Ditën e djeshme ai publikoi këngën e tij më të fundit.

Ai tregoi se kënga është xhiruar në atmosferë festash dhe se është publikuar në Youtube.

“Engjëj” mban titullin kënga e tij më e fundit.

Këngëtari e ka punuar të gjithë këngën vetë dhe ka preferuar ta mbyllë këtë vit në mënyrën e duhur..apel.media