Wizz Air konfirmon dy destinacione të reja nga Rinasi

Duke filluar prej ditës së sotme Aeroportit ndërkombëtarë “Nënë Tereza” i janë shtuar edhe dy destinacione të reja fluturimesh.

Kompania Wizz Air ka njoftuar fluturimet direkte drejt Varshavës, Poloni dhe Nurembergut, Gjermani.

Ndërsa gjatë muajit qershor Wizz Air ka nisur fluturimet direkte edhe me dy destinacione të tjera Katowice, Poloni dhe Rimini Itali.