Waw çfarë ngjashmërie, moderatorja shqiptare gjen sozinë e saj

Moderatorja  simpatike e ekraneve shqiptare Dojna Mema së fundmi ka gjetur sozinë e saj. Me një postim në ‘Instastory’ ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e habitur, pasi ngjashmëria e saj me sozinë e saj është shumë e madhe.

Alice Pagani është aktorja Italiane e cila ngjason me Dojnën.

Në foto shihet Alice me flokët brune dhe sytë jeshile si Dojna.