Vodhi para dhe bizhuteri në një banesë, arrestohet 24 vjeçarja në Elbasan

Një 24-vjeçare është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi u kap në flagrancë duke vjedhur. 
Vodhi para dhe bizhuteri në një banesë, arrestohet 24 vjeçarja në Elbasan

Një 24-vjeçare është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi u kap në flagrancë duke vjedhur. 

Sipas policisë bëhet fjalë për shtetasen me inicialet M. K., 24 vjeçe pasi kishte vjedhur një shumë parsh dhe disa bizhuteri, në një banesë.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Elbasan arrestoi në flagrancë:

-M. K., 24 vjeçe, sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parsh dhe disa bizhuteri, në një banesë. Shuma e parave dhe bizhuteritë u sekuestruan në cilësinë e provës materiale;

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.