Vllaznia 1-1 Partizani/ Ndeshja nis me dy gola të shpejtë

Vllaznia 1-1 Partizani Pjesa e pare e ndeshjes, Vllaznia-Partizani, e cila po luhet ne stadiumin “Loro Borici” nga ora 17:00, eshte mbyllur me rezultatin e barabarte, 1-1. Autore te golave...
Vllaznia 1-1 Partizani/ Ndeshja nis me dy gola të shpejtë
Foto: Vllaznia 1-1 Partizani/ Ndeshja nis me dy gola të shpejtë

Vllaznia 1-1 Partizani


Pjesa e pare e ndeshjes, Vllaznia-Partizani, e cila po luhet ne stadiumin “Loro Borici” nga ora 17:00, eshte mbyllur me rezultatin e barabarte, 1-1.

Autore te golave, Da Silva per miqte ne minuten e trete dhe Balaj, minuta e shtate.