Ekskluzive Apel-VIDEO -“Air Albania” i tejmbushur! Atmosfera në derbi, fantastike

Sapo ka nisur derbi i kryeqytetit, Tirana-Partizani dhe atmosfera në stadiumin e ri është elektrizuese .

Numërohen rreth 19 mijë tifozë gjithsej, teksa nuk mungojnë koret dhe euforia e tifozëve në stadium./apel.media