VIDEO-Shembet plotësisht vila në Durrës, shtatë persona të një familje kanë mbetur nën rrënoja

Vila katër katëshe që qëndronte e anuar gjysmë e shembur në zonën e Kënetës në Durrës, është shembur plotësisht. Ky do të ishte një lajm fatal, duke qenë se dyshohet se familja që jetonte në këtë obje...

Vila katër katëshe që qëndronte e anuar gjysmë e shembur në zonën e Kënetës në Durrës, është shembur plotësisht. Ky do të ishte një lajm fatal, duke qenë se dyshohet se familja që jetonte në këtë objekt ka mbetur nën rrënoja.

Brenda saj dyshohet se ishin 7 persona, gjyshja e shtëpisë, djali i saj (i paralizuar) me gruan dhe 4 fëmijët e djalit tjetër./ old.apel.media