VIDEO/ Greqi, sekuestrohen 840 mijë euro drogë, arrestohen 4 shqiptarë

Gjatë kontrolleve të një banese dhe një automjeti,policia greke ka sekuestruar 560 kg e 620 gram marijuanë. Gjithashtu janë sekuestruar 4610 euro,9 celularë dhe 3 automjete. Policia ka vënë në pranga ...

Gjatë kontrolleve të një banese dhe një automjeti,policia greke ka sekuestruar 560 kg e 620 gram marijuanë.

Gjithashtu janë sekuestruar 4610 euro,9 celularë dhe 3 automjete.

Policia ka vënë në pranga katër shtetas shqiptarë të moshës 29, 35, 36 dhe 37 vjeç,si dhe  një adoleshent grek 16-vjeçar.

Vlera e drogës së sekuestruar nëse do shitej në treg kapte vlerën prej 840.000 euro./old.apel.media