VIDEO/ Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ , publiku i prek të pasmet

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka perfomuar përpara një numri të madh fansash të saj. Siç njihet Dafina, një këngëtare seksi dhe mjaft atraktive , gjatë koncertit në skenë ka bërë “twerk̶...

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka perfomuar përpara një numri të madh fansash të saj.

Siç njihet Dafina, një këngëtare seksi dhe mjaft atraktive , gjatë koncertit në skenë ka bërë “twerk” , ndërsa disa persona ia prekin të pasmet.

Videoja tani po qarkullon në rrjet dhe komentet janë nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se kënga e fundit e këngëtares është “Ring Ring”, e cila ka arritur të klikohet mbi 1.6 milionë herë në kanalin YouTube./old.apel.media