Victoria dhe David Beckham martojnë djalin e madh- Ja dedikimi prekës për çiftin

Djali i madh i këngëtares dhe fashionistes Victoria Beckham , dhe futbollistit të famshëm David Beckham, Brooklyn Beckham, po shkon në martesë. Lajmi është bërë I ditur përmes një ostimi në instagram pak orë më parë vetë këngëtarja e cila vitet e fundit po eksploron sipërmarrjen në botën e modës dhe veshjeve. Victoria Beckham shkruan :

Lajmi më emocionues !!

Nuk mund të ishim më të lumtur që @brooklynbeckham dhe @nicolaannepeltz po martohen! Duke ju uruar aq shumë dashuri dhe një jetë të lumtur e të gjithë ju duam aq shumë x @davidbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven 💕

The MOST exciting neës!! Ëe could not be happier that @brooklynbeckham and @nicolaannepeltz are getting married! Ëishing you so much love and a lifetime of happiness 🙏🏻Ëe all love you both so much x @davidbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven