Stilistja me famë botërore Victoria Beckham në rrjetin e saj instagram së fundmi ka publikuar një foto ku shihet përkrah motrave Kim dhe Kourtney Kardashian. Beckham është shfaqur shumë elegante e veshur me një kostum të gjerë të bardhë,e ndodhur në mesin e tyre.

‘So much fun celebrating dhe luch’’, shkruan ajo

Fotoja është realizuar gjatë një dreke ku ata ishin pjesmarrëse./apel.media