Vetëvritet me armën e gjahut- Trupin e pajetë e gjejnë familjarët

Një 74- vjeçar me banim në Milot, ka vendosur që t’i japë fund jetës.

Mësohet se shtetasi me emrin, Pjetër Marku është vetëvrare me armën e gjahut  në banesën e tij.

Ndërsa bëhet me dije se trupin e tij të pajetë e kanë gjetur familjarët.

Njoftimi i Policisë

Më datë 16.12.2019, rreth orës ‪18:20, në Milot, Kurbin, në banesën e tij është vetëvrare me armë gjahu shtetasi P.M., 74 vjeç, banues në Milot, Kurbin

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./apel.media