Ushtroi dhunë ndaj vajzës së saj, arrestohet nga policia

Është arrestuar në Malishevë një grua, e cila dyshohet se ka sulmuar fizikisht vajzën e saj të mitur. Viktima ka pranuar kujdesin mjekësor, thuhet në raportin e policisë. Ndërsa me vendim të prokurori...
Ushtroi dhunë ndaj vajzës së saj, arrestohet nga policia
Foto: Ushtroi dhunë ndaj vajzës së saj, arrestohet nga policia

Është arrestuar në Malishevë një grua, e cila dyshohet se ka sulmuar fizikisht vajzën e saj të mitur.

Viktima ka pranuar kujdesin mjekësor, thuhet në raportin e policisë.

Ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.