Tiranë/ Përfshihet nga flakët apartamenti tek “Fresku”

Ditën e sotme në Tiranë tek zona e “Freskut”, një apartament është përfshirë nga flakët.

Mësohet se nga zjarrri është përfshirë një apartament në katin e tretë. Nuk dihet ende se çfarë ka shkaktuar zjarrin.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme material.

Dy zjarrfikëse janë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve