Thellohen zërat për ndarjen e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës, këngëtari fshin nga YouTube këngën me partneren

Nëse provoni të kërkoni në “Youtube” këngën “Gjendja” të Ledri Vulës ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha, ajo nuk gjendet. Reperi e ka fshirë këngën dhe ky veprim i tij ka bërë publikun sërish ko...
Thellohen zërat për ndarjen e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës, këngëtari fshin nga YouTube këngën me partneren
Foto: Thellohen zërat për ndarjen e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës, këngëtari fshin nga YouTube këngën me partneren

Nëse provoni të kërkoni në “Youtube” këngën “Gjendja” të Ledri Vulës ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha, ajo nuk gjendet.

Reperi e ka fshirë këngën dhe ky veprim i tij ka bërë publikun sërish konfuzë.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë Ledri publikoi këngën e tij të re me titull “Paranormal” e mbase edhe kjo lëvizje lidhet sërish me projektet e tij.

Gjithsesi ne shpresojmë që Ledri ta rikthejë sërish në Youtube “Gjendjen” sepse të gjithë biem dakord që është një ndër më të bukurat e kësaj vere që lamë pas.