Tahiri thyhen heshtjen-Ka një mesazh për tragjedinë

Ish-Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar në lidhje me tërmetin dhe pasojat që la pas.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Tahiri ka shpërndarë në formë lutje, flamurin  shqiptar, duke u sensibilizuar me të prekurit nga tërmeti.