Saturday, September 30, 2023
Home Tags Presione psikologjike

Tag: presione psikologjike

Moti për ditën e Shtunë, 30 Shtator 2023

Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare përgjatë relieveve kodrinore-malore. Reshje të dobta shiu do të jenë prezente në...

Horoskopi ditor, 30 shtator 2023