Studentja ngacmon Princ Harry-n, ja si ia kthen ai…

Fundjavën e kaluar, Princ Harry udhëtoi drejt Tokios për të ndjekur ndeshjen finale të Rugby Ëorld Cup mes Anglisë dhe Afrikës së Jugut. Gjatë vizitës, Duka i Sussex takoi disa atletë paraplegjikë dhe një grup studentësh.

Gjatë takimit me studentët, ndodhi diçka e papritur. Një vajzë nga grupi i bëri një kompliment flirtues Harry-t. E quajti “të pashëm.” Ndërsa ky I fundit i tregoi unazën dhe i rikujtoi se është i zënë.

Harry i tregon unazën vajzës dhe i thotë “jam i martuar.” Teksa princi largohet, gjithë grupi i studentëve shpërtheu në të qeshura./ apel.media