SHOKUESE/ Ish deputetja e PD: Një person humb jetën te ‘Astiri’, policia e mban të fshehtë

Zhurma e përleshjeve tek Astir mes banorëve dhe policisë, ka sjellë edhe kakofoninë më të fundit ku një ish deputete e Partisë Demokratike pretendon se një person ka humbur jetën mëngjesin e ditës së sotme si pasojë e përplasjeve me policinë.

Sipas deputetes, viktima është Mahmut Imallari dhe vdekja e tij mbahet e fshehur nga policia dhe autoritetet spitalore. Një lajm i tillë pritet të konfirmohet nga policia deri tani nuk ka asnjë njoftim  zyrtar. /apel.media