Shkozë: Taksia përplaset me autobusin dhe përfundon në oborrin e një banese

Një taksi përfundon brenda oborrit të një banese në urën e Shkozës, pasi u përplas me një autobus.

Njarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe fatmirësisht nuk raportohen të lënduar.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Nuk ka ende informacion zyrtar nga blutë e kryeqytetit.