Shkëlqen Dua Lipa ,mban koncert madhështor në Dubai

Artistja e njohur shqiptare Dua Lipa, është rikthyer fuqishëm me këngë dhe koncerte të reja. Lipa  po shijon suksesin e këngës së saj më të fundit “Don’t start now”, Dua njëherësh ka nisur edhe turin ...

Artistja e njohur shqiptare Dua Lipa, është rikthyer fuqishëm me këngë dhe koncerte të reja.

Lipa  po shijon suksesin e këngës së saj më të fundit “Don’t start now”, Dua njëherësh ka nisur edhe turin e ri të koncerteve, dhe qyteti i parë nga ku ka filluar këtë gjë është Dubai.

Ajo ka performuar për mijëra fansa atje, ndërsa duket të jetë kënaqur pafund në vizitën e saj të parë në Emiratet e Bashkuara Arabe.

“U ndjeva shumë mirë që u riktheva në skenës! Faleminderit Dubai për energjinë tuaj … faleminderit që e bëtë udhëtimin tim të parë këtu kaq shumë argëtues!”, ka shkruar Lipa në Instagram. /old.apel.media