Shikoni se çfarë bëhet brenda shtëpisë së Besit dhe Xhensilës

Atmosfera e festave të fundvitit po ndihet kudo dhe rrjetet sociale janë mbushur me foto dhe video që të kënaqin shpirtin.

Plot drita, ngjyra dhe njerëz të gëzuar që mezi po presin edhe pushimet.

Shumë prej VIP-ave na kane treguar pamjet nga shtëpitë e tyre dhe dekorimet janë kaq të bukura.

Xhensila Myrtezaj ka publikuar së fundmi në Instagram një video ku tregon shtëpinë e dekoruar.

Në të shihet pema e dekoruar vetëm me gold dhe oxhaku i ngrohtë. Në video nuk mungon një e bërtitur e vogëlushes Ajka, e cila i ka dhënë familjes gëzimin më të madh./apel.media