Sherr në “Don Bosko”/ 20-vjeçari dhunon ish-kunatin, arrestohet nga policia

Një konflikt ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën “Don Bosko”, ku ka mbetur i lënduar një 26 vjeçar.

NJOFTIMI I POLICISË

Më datë 11.09.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë në ngarkim të shtetasve K. D., 20 vjeç, M. Zh., 22 vjeç dhe A. Gj, pasi në rrugën “Don Bosko”, në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë goditur me sende të forta shtetasin T. M., 26 vjeç, (ish kunati i K.D) i cili pasi mori ndihmën mjekësore, doli nga spitali.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.