Sherr mes dy personave në Vlorë, plagosin njëri-tjetrin me thikë

Një sherr mes dy persona ka ndodhur sot në Vlorë. Sipas policisë konflikti ka ndodhur rreth orës 19:00, në lagjen “24 Maji ky dy persona janë përplasur me thikë me njëri-tjetrin.

Në konflikt janë përfshirë  K. S., 63 dhe J. H., 48 vjeç, të dy banues në Vlorë. Të dy personat kanë pësuar dëmtime dhe janë dërguar në Spitalin e Vlorës, ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë lidhur me ngjarjen është ngritur një grup hetimor që ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave.