Sherr me thika, humb jetën një person në Pejë

Një sherr i rëndë me thika ka ndodhur mes dy personave në Pejë, ku njëri prej tyre është ndarë nga jeta teksa po trajtohej në Spitalin Rajonal.

Sipas njoftimit të policisë, përleshja mes dy personave ndodhi sot rreth orës 14:45 dhe si pasojë dy personat e përfshirë në këtë përleshje kanë pësuar lëndime, por njëri nga ta vdiq në spital.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes së rëndë.