Sekondat e tmerrit-Dalin pamjet e reja/ Ja si shkunden pallatet në Tiranë

Pamje të  tmerrshme nga momenti i tërmetit janë publikuar sot online. Këto pamje janë marrë nga një kamera sigurie, që ka fiksuar momentet e lëkundjeve në kryeqytet.

Mësohet se video është marrë nga disa kamera sigurie, që ndodhen pranë Shkollës së  Kuqe në Tiranë.

Pamje te reja! Tirane tek Shkolla e Kuqe! sb

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 27. November 2019

Në video duken disa makina të parkuara të cilat lëvizin bashkë me pallatet dhe rrugën gjatë lëkundjeve./apel.media