Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nisin pushimet e para bashkë dhe duken më të dashuruar se kurrë

Pak pas divorit nga ish bashkëshorti, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen ish-deputetin Mark Frroku.

Rudina postoi disa foto krah partnerit të saj të ri, ku tregoi se tashmë ndajnë së bashku edhe një biznes.

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet e para së bashku dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia, Itali.

Nga atje Rudina nuk ka nguruar të publikojë foto, ku çifti shfaqen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Moderatorja e ka shoqëruar postimin me një emoji që tregon se është shumë e dashuruar. /apel.media

Screenshot_6.png