Rose çmend fansat me format bombastike nga pushimet në Ibiza

Gjatë pushimeve në Ibiza, Demi Rose ka treguar format e saj seksi me një kostum plazhi rozë. Ajo njihet si një nga vajzat me format e saj të kolme dhe fizik të jashtëzakonshëm. Në rrjetet e saj sociale Rose  ka postuar një foto tepër të nxehtë për 10.5 milionë ndjekësit e saj , ku tregon gjoksin dhe të pasmet e saj, të përmasave të mëdha.