Ronaldo prek partneren e tij në një vend të papërshtatshëm, FOTO-ja po bën xhiron e botës

Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz. Të ftuar së fundmi të dy në “MTV EMA 2019”, çifti i famshëm dukeshe në formë perfekte dhe mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit. Partnerja e Ro...

Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz.

Të ftuar së fundmi të dy në “MTV EMA 2019”, çifti i famshëm dukeshe në formë perfekte dhe mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Partnerja e Ronaldos, kishte nxjerrë edhe në pah format e saj bombastike të cilat viheshin menjëherë re edhe nga fustani i saj i çarë dhe tepër i ngushtë.

Por teksa po pozonin, Ronaldo e ka mbajtur njërën dorë në një vend të papërshtatshëm duke i prekur të pasmes partneres së tij në publik.

Ja fotoja që po bën edhe xhiron në rrjet: