Robini i uron Marigones ditëlindjen me fjalët më të ëmbla

Ish-Missi Marigona Krasniqi sot po feston ditëlindjen!

Si çift i famshëm që janë, Marigona dhe Robini që nga bërja publike e lidhjes së tyre ata gjithmonë e kanë shprehur dashurinë për njëri -tjetrin publikisht.

E ditëlindjet e tyre, shndërrohen në momente për deklarata dashurie publike.

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për Marigonen pasi feston për herë të parë në pritje të ëmbël.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Robini na emocionoi me vargjet dedikuar Marigonës.

“Ti je dhurata më e madhe në jetën tem, e uroj që gjithë jetën të dhuroj vetëm dashni e buzëqeshje,” shkroi ndër të tjerash Robini.