Robin Krasniqi bëhet baba për herë të parë

Boksieri njohur, Robin Krasniqi, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Marigona, kanë mirëpritur në jetë një djalë.

Muaj më parë, çifti kurorëzoi dashurinë me një dasmë madhështore në Kosovë, duke zbuluar më pas edhe gjininë e fëmijës që erdhi sot në këtë botë.