Rita Ora fashion si gjithmonë/ Përfundon pushimet në Spanjë, ka një mesazh për fansat

Kengetarja me origjinë shqiptare e Kosovës, Rita Ora eshte shfaqur fashion si gjithmonë. Ajo mesa duket ka perfunduar pushimet në Spanjë dhe ka postuar foto nga vendi plot diell. Ajo ka një mesazh për fansat e kryesisht ata spanjoll, teksa shkruan. :

“Goodbye Madrid it’s been an absolute blast 🇪🇸 💫⭐️🌟”

Perflitet se ylli popit ne shkelqim, do te martohet kete vit.