Reja rinovon me kombëtaren

Zbulohet se Edy Reja dhe presidenti i FSHF, Armand Duka, kanë arritur të bien dakord për rinovimin e kontratës. Pas një dreke që patën me njëri-tjetrin, palët kishin dëshirën për të bashkëpunuar dhe për ta ngritur sa më lart kombëtaren tonë.

Firma pritet të hidhet më 20 Janar, ku trajneri do të rinovojë me një kontratë 2+2  dhe pritet të përfitojë një shifër të kënaqshme prej rreth 300 mijë €  në sezon. /apel.media