Ramush Haradinaj befason me gjestin e përkushtimit e mirësisë

E kanë cilësuar të sertë dhe të pa artikuluar mirë politikisht por ish komandanti I UCK-së së Kosovës Ramush Haradinaj, ka lënë mendiat pafjalë sot teksa është fotografuar duke u shërbyer e përkujdesur për ushtarët e turnit pranë shtëpisë së tij.

Kryetari i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me rastin e Festës së Fitër Bajramit, i ka gostitur me ëmbëlsira pjesëtarët e Policisë së Kosovës, pranë shtëpisë së tij.

Përmes Fb ai shkruan se “Me rastin e Bajramit të Madh, mëngjesin e kësaj dite feste e nisa bashkë me Policët e Kosovës. Mirënjohës atyre që janë në krye të detyrës çdo herë. Urime festa të gjithëve”, ka shkruar Haradinaj në një postim në Facebook.