Rama ja prish mendjen Princit të Arabisë

Kreu i shtetit ka udhëtuar së fundmi në Arabinë Saudite ku ka zhvilluar takimin e rradhës me Princin e Kurorës Muhammed Bin Salman. Rama ka shpërndarë një foto në rrjetin e tij Instagram ku shfaqet së bashku me Princin duke bisedur.

Si duket kryeministri ka diskutuar mbi ecurinë e përgatitjeve të disa ivestimeve të rëndësishme në turizëm dhe jo vetëm.

“Në Riad me Princin e Kurorës Muhammed  Bin Salman, për të diskutuar mbi ecurinë e përgatitjeve të disa investimeve të rëndësishme në turizëm, infrastukturë dhe kulturë”,- shkruan Rama./apel.media