Ra nga kati i katërt i pallatit, humb jetën 21-vjeçarja në Durrës

Një 21-vjeçare me iniciale D.M. ka humbur jetën pasi dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i katërt i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:30 në lagjen Nr.13 në Durrës. ...
Ra nga kati i katërt i pallatit, humb jetën 21-vjeçarja në Durrës
Foto: Ra nga kati i katërt i pallatit, humb jetën 21-vjeçarja në Durrës

Një 21-vjeçare me iniciale D.M. ka humbur jetën pasi dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:30 në lagjen Nr.13 në Durrës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.