Publikon foto me ish bashkëshortin, ja çfarë thotë Rudina Dembacaj

Aktorja Rudina Dembacaj është përfolur së fundmi për ndarjen nga e saj nga bashkëshorti. E ftuar në një emision, ajo pohoi lajmet që martesa e saj kishte marrë fund dhe se tashmë ishte në process divo...

Aktorja Rudina Dembacaj është përfolur së fundmi për ndarjen nga e saj nga bashkëshorti. E ftuar në një emision, ajo pohoi lajmet që martesa e saj kishte marrë fund dhe se tashmë ishte në process divorci.

Por ajo që na habiti të gjithëve, ishte veprimi i fundit i Rudinës, e cila mbrëmë publikoi një foto me ish burrin.

‘’Aleksi çun beqar’’,-shkruante ajo mbi foto.

Ky veprim i saj ka habitur të gjithë, por mesa duket ata ruajnë një marrëdhënie të mirë edhe pas ndarjes.

Kujtojmë se nga martesa e tyre ata kanë një vajzë të quajtur Viktoria./old.apel.media