Publikohet bashkëpunimi i Taynës dhe Mozzik, a është dedikim për Loredanën?

Kënga më e re e Mozzik dhe Taynës doli sot dhe është pritur shumë mirë nga publiku. Menjëherë pas publikimit të saj ka marrë me mijëra klikime dhe po shpërndahet kudo në rrjet.

Kënga mban titullin “Edhe ti” dhe nuk dihet se kujt ia ka kushtuar edhe pse dyshimet janë se kënga i kushtohet Loredanës.