Protesta e 20 shkurtit/ Balliu: Asgjë nuk do të ndaloj uraganin e shpresës

Protesta e 20 shkurtit/ Balliu: Asgjë nuk do të ndaloj uraganin e shpresës

Opozita ka vijuar takimet ku do të diskitohet dhe merren masa kundër varfërisë në vend.

Shefi i Organizimit në Partinë Demokratike, Klevis Balliu shkruan në një postim në Facebook se asgjë nuk do e ndaloj Opozitën për të mboshtur regjimin mazhoritar.

“Opozita në aksion. Fillojnë takimet në bazë. Asgjë nuk do të ndaloj uraganin e shpresës. Të bashkohemi kundër arkitektit të varfëris së Shqiptarëve, Edvin Kristaq Ramës. #20shkurt “, shkruan Balliu.