Protesta/ Berisha: Rama arrogant, të ikë Çuçi, Kumbaro dhe Nano

Kreu i opozitës Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale shprehet se mbështet protestën në lidhje me vdekjen e 7-vjeçares e cila u përplas nga një skaf në plazhin e Potamit.

Sipas Berishës,. Rama është arrogant e duhet që të ikë Çuçi, Kumbaro dhe Gledis Nano.

Postimi i Berishës:

Edi Rama arrogant mbron veten, Çuçin e familjes dhe Kumbaron, refuzon kerkesat e qytetarëve.

Sot qytetarët në protestë të fuqishme në orën 19:30 për largimin e Çuçit, Kumbaros dhe Nanos.

Mbështetje të plotë protestës dhe kërkesave të qytetarëve. Sb