“PM dy ditë ka dalë si klloshar”, Fifi flet e revoltuar ndaj Sarës

Pasi u qetësua situata në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, Fifi në një bisedë me Beatrix Ramosaj tregoi se do i dal gjithmonë në mbrojtje shoqërisë së saj.

Fifi para pak ore kishte një debat me Sarën, lidhur me marrëdhënien e saj me DJ PM. Pasi sipas këngëtares kosovare, ajo po luan me Pajtimin.

Ajo u shpreh se DJ PM ka dy ditë që del si “klloshar” në sytë e publikut dhe ajo po luan me atë.

Pas këtyre fjalëve, Sara shpërtheu në lot dhe situata në shtëpi u tensionua.