Pesë orë në humnerë/ Nxirret efektivi i RENEA-s

Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, është nxjerrë pas pesë orësh qendrimi në humnerë. Mësohet se nxjerrja e tij është bërë e mundur nga forcat e FNSH-së të Shkodrës. Beluli, është në gjendje të rënduar...

Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, është nxjerrë pas pesë orësh qendrimi në humnerë.

Mësohet se nxjerrja e tij është bërë e mundur nga forcat e FNSH-së të Shkodrës.

Beluli, është në gjendje të rënduar shëndetësore, duke qenë se ka dëmtuar dorën, legenin dhe këmbët.

Mësohet se ai u rrëzua nga një lartësi prej 200 metrash në humnerë./old.apel.media