Përplasen dy makina në Pogradec: Disa të plagosur në gjendje kritike

foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Pogradecit.

Dy automjete janë përfshirë në këtë aksident dhe raportohet të kenë mbetur disa të plagosur.

Dy ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje dhe po transportojnë të plagosurit në spital, pasi raportohet se mes tyre ka edhe në gjendje kritike për jetën./apel.media