Përplasen 3 makina në aksin Elbasan-Librazhd (Foto)

Mëngjesin e sotëm në Elbasan, 3 makina janë përfshirë në një aksident, ku kanë mbetur të lënduar 2 persona identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije.

Shkak i përplasjes ka qenë parakalimi i gabuar i njërës makinë.

Përpos 2 të lënduarve, 3 makinat kanë pësuar dëme të mëdha.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

foto galeri
foto galeri