Përlotet në emision Luana Vjollca/ Rrëfen pengun e saj më të madh

Moderatorja Luana Vjollca, është bërë pjesë e një loje në emisionin e saj, ku duhet t’i përgjigjej pyetjes se cila është gjëja që i ka mbetur pa realizuar në jetën e saj.

Në fillim ajo ka refuzuar që t’i përgjigjet pyetjes, por pastaj është përgjigjur e përlotur: “Po punoj fort për këtë. Ka qenë dhe është ëndrra ime më e madhe. Duke qenë se jam rritur dhe vetë pa baba do të doja të bëja diçka që t’iu vij në ndihmë fëmijëve në nevojë.”

Por Luana ka thënë se nuk do të flasë para kohe, por do të lërë veprat që të flasin për të./apel.media