Përfshihet nga flakët një servis në Vlorë, detajet e para

Sot, në një servis në Vlorë ka rënë zjarr, duke djegur pjesërisht në pjesën e përparme të një kamioni. Policia bën me dije se dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet, ndërsa hetimet...
Përfshihet nga flakët një servis në Vlorë, detajet e para
Foto: Përfshihet nga flakët një servis në Vlorë, detajet e para

Sot, në një servis në Vlorë ka rënë zjarr, duke djegur pjesërisht në pjesën e përparme të një kamioni. Policia bën me dije se dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet, ndërsa hetimet kanë nisur.

Njoftimi i policisë:

Me datë 10.03.2023, në Vorë, në një servis, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht në pjesën e përparme një mjet tip kamion.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.