Përdhunohej nga kushëriri, pasi i jepte çokollata/ Anxhela: Mami më shikonte shenjat kur më lante

Transgjinorja Anxhela, gjatë një emisioni televiziv, ka rrëfyer se është abuzuar seksualisht qëkur ishte e vogël. Anxheka ka treguar se u abuzua nga kushëriri i saj e më pas është braktisur nga prindë...
Përdhunohej nga kushëriri, pasi i jepte çokollata/ Anxhela: Mami më shikonte shenjat kur më lante
Foto: Përdhunohej nga kushëriri, pasi i jepte çokollata/ Anxhela: Mami më shikonte shenjat kur më lante

Transgjinorja Anxhela, gjatë një emisioni televiziv, ka rrëfyer se është abuzuar seksualisht qëkur ishte e vogël.

Anxheka ka treguar se u abuzua nga kushëriri i saj e më pas është braktisur nga prindërit.

“Ngacmimin seksual e kam provuar qëkur isha 9 vjeç. I pari ka qenë kushëriri im i parë. Ai më merrte më jepte çokollata, më ngacmonte seksualisht e më pickonte. Po i tregove mamit do të vras më thoshte. Kur më lante në dush mami më shikoi shenjat dhe e kuptoi.”

Transgjinorja pohoi se babai i saj nuk e besonte se kushëriri i saj mund ta bënte këtë gjë.

Më pas ajo pohoi se sipasojë e abuzimeve seksuale ajo është sëmurur./old.apel.media